KOMINY  - TUNELE - CHUSTY OCHRONNE WIELOFUNKCYJNE

Chusta może służyć jako MASKA

podczas przemieszczania się poza domem

oraz uprawania sportów


Oferujemy chusty z nadrukiem full kolor

wg indywidualnego projektu


zarówno chusty produkcji polskiej


jak i


hiszpańskie oryginalne

chusty reklamowe Buff® (link):

 


 


Oferujemy chusty produkcji polskiej oraz oryginalne Buff ®-y do celów reklamowo - promocyjnych  produkowane ze zindywidualizowanym projektem. Ich wszechstronność i jego nieograniczone możliwości twórcze sprawiają, że nie tylko stanowią alternatywę do noszenia masek ochronnych, ale idealnie pasują  do promocyjnych i reklamowych działań na rynkach specjalistycznych (kluby i drużyny sportowe,  eventy sportowe, imprezy korporacyjne, festiwale, programy lojalnościowe, stowarzyszenia, szkoły, premiery produktów i wiele innych działań motywacyjnych). Możliwy jest druk każdej dostarczonej grafiki, ograniczonej tylko przez wyobraźnię. Minimalna ilość to 25 sztuk. Jakość druku jest taka sama jak druk Original BUFF® - ów. Możliwe jest też dostarczenie BUFF®-ów zapakowanych w zindywidualizowane koperty, scrolle – także z nadrukowanym logiem.


zobacz film jak je nosić ? (link do filmu)

 

  

 

 

Tunel ochronny (chusta, komin) to innowacyjny, użyteczny, wygodny, zabawny, multi-funkcjonalny element stroju, który w zależności od pogody chroni Cię przed wiatrem, zimnem lub prażącym słońcem.

Chusta wielofunkcyjna jest kawałkiem mikrofibry, całkowicie bezszwowej, z której w łatwy sposób dzięki odpowiedniemu ułożeniu materiału, możesz zrobić czapkę, opaskę, maskę chroniącą od kurzu lub śniegu, bandamkę, jak również wykorzystać na wiele innych sposobów, jakie tylko przyjdą ci do głowy, gdy tylko dostaniesz w swoje ręce ten niesamowity produkt.


 Dzięki swej wielofunkcyjności, niewielkiej wadze i bardzo dobrym właściwościom materiału chustę można nosić o każdej porze roku i w każdych warunkach pogodowych, a wykorzystanie go przy dowolnej aktywności daje komfort, wygodę i nieodparte poczucie wolności.

 

 


Sposoby pakowania Buff®-ów reklamowych (LINK)


 

 


Uniwersalność chust pozwala używać je również podczas uprawiania każdego sportu (bieganie, żeglarstwo, narciarstwo, jazda na rowerze, skuterze, motorze, rolkach czy desce czy tenis), a także jako element ozdobny stroju.


 Przykłady produkcji:

 

 

 

 

 

 


Oferujemy także chusty ochronne produkcji polskiej


oraz


inne środki ochronne ze znakowaniem, takie jak:


MASKI Z NADRUKIEM FULL KOLOR


ŻELE I PŁYNY DEZYNFEKCYJNE ZE ZNAKOWANIEM FULL KOLOR


PRZYŁBICE OCHRONNE Z NADRUKIEM FULL KOLOR


CHUSTECZKI DEZYNFEKCYJNE Z NADRUKIEM FULL KOLOR


Zapraszamy do składania zapytań!