Gadżety i statuetki żeglarskie

Żeglarskie Realizacje
Żeglarskie Realizacje
BUFFS - chusty żeglarskie
BUFFS - chusty żeglarskie
Katalogi Odzieży
Katalogi Odzieży
Gadżety Żeglarskie
Gadżety Żeglarskie
Statuetki i nagrody akrylowe
Statuetki i nagrody akrylowe
Puchary i medale
Puchary i medale
Napoje na Regaty
Napoje na Regaty
Ręczniki dla żeglarzy
Ręczniki dla żeglarzy
Odzież Regatta
Odzież Regatta
1
Żeglarstwo - bliskie nam  - od startu do mety...
Specjalizujemy się w obsłudze klubów żeglarskich, logowaniu i personalizacji krótkich serii odzieży z katalogów i  renomowanych marek (np. Musto) -  logujemy i przygotowujemy markową odzież żeglarską i materiały reklamowe na regaty, eventy i imprezy takie jak np. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Żeglarstwie, czy dla Sponsorów reprezentacji kraju na imprezach międzynarodowych w poszczególnych klasach. Przygotowywaliśmy między innymi produkcje artykułów reklamowych lub odzieży dla takich organizacji związanych z żeglarstwem jak: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist, Program NIVEA Błękitne Żagle, WOZŻ, PZŻ, SWW MOS IŁAWA, UKS FIR Warszawa, SWOS, MKS-2, Klub Sportowy SPÓJNIA, Stowarzyszenie Klasy 420, Arka Gdynia Sailing Team, Narodowe Stowarzyszenie Klasy Optimist, Jacht Klub Wielkopolski, KS WIATERNI, Yacht Klub Polski Warszawa i federacje zagraniczne. Przygotowaliśmy także zestawy odzieży dla Kadry Polski Nivea Team Poland w klasie Optimist na Mistrzostwa Świata w Nowej Zelandii i Drużynowe Mistrzostwa Europy, a także koszulki dla Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w klasie Optimist i L'equipe.
Wykonujemy także plastrony, vesty - personalizowane kamizelki startowe z nadrukiem full kolor metodą sublimacji dla zawodników.

W naszej ofercie organizatorzy, sponsorzy regat i gali znajdą trofea, statuetki i puchary i medale - zarówno te standardowe, jak i oryginalne wyroby ze szkła akrylowego i te wyjątkowe, pod specjalne zamówienia z polerowanej i grawerowanej stali kwasoodpornej.Na tych trofeach wykonujemy grawerowanie, nadruki najnowszą techniką full color (na szkle osiągamy efekt zdjęcia) i tabliczki. Przykłady takich możliwości w galeriach powyżej.

Zapraszamy do współpracy na lądzie!...i do zobaczenia na wodzie : )

Użyte znaki towarowe lub nazwy handlowe są zastrzeżone na rzecz swoich właścicieli. W niniejszej publikacji zostały one użyte jedynie dla wskazania przeznaczenia oferowanych nośników reklamy.