Odzież reklamowa

Odzież TextileEurope
Odzież TextileEurope
BUFF - chusty reklamowe
BUFF - chusty reklamowe
Czapki, kapelusze, daszki
Czapki, kapelusze, daszki
Odzież Harvest
Odzież Harvest
Odzież robocza
Odzież robocza
Frotte Ręczniki
Frotte Ręczniki
Torby BagBase
Torby BagBase
Zawijane, pakowane
Zawijane, pakowane
Skarpetki reklamowe
Skarpetki reklamowe
1 | 2

ODZIEŻ - Oferujemy odzież firmową i reklamową wiodących europejskich marek. Począwszy od męskich i damskich T-shirtów i koszulek polo, poprzez polary, kurtki, pulowery, bluzy z kapturami, ściągaczami, swetry, odzież korporacyjną (bluzki, koszule, krawaty) po stroje do uprawiania fitness, bieliznę termoaktywną, odzież dla dzieci, stroje eventowe dla hostess, czapki, torby, opaski, szaliki, ręczniki...
Oferujemy także odzież dla gastronomii (fartuchy kelnerskie, czapki kucharskie, bluzki i koszule barowe) i produkcji, a także odzież specjalistyczną do pracy na zewnątrz, ubrania robocze, atestowane kaski, bluzy robocze, kurtki odblaskowe.
Dla reprezentacji Twojej Firmy w dowolnej dyscyplinie sportu mamy w ofercie zestawy sportowe - od piłki nożnej po golfa. Jeśli bierzecie udział w regatach branży i szukasz zawodowych sztormiaków - skorzystać możesz z naszej współpracy z takimi zawodowymi producentami jak MUSTO.
Wszystkie te produkty oblogujemy dla Was w zależności uwarunkowań technicznych, do wyboru mamy różne metody nanoszenia nadruków: sitodruk (farby plastisolowe, wodne, puchnące), transfer, sublimacja, haft, flexidruk.
Realizujemy zamówienia bez minimum nakładu. Mamy do dyspozycji maszyny pozwalające zrealizować nadruki na pojedynczych sztukach. Jeśli czegoś nie znajdziesz w naszych katalogach - po prostu uszyjemy to dla Ciebie !