TOUCH PEN – długopis do smartfonów i tabletów

 

 

Długopis z końcówką przystosowaną do ekranów dotykowych. Touch pen i długopis w jednym. Ułatwia pracę na tabletach i smart phone'ach, nie pozostawia smug, pozwala na precyzyjną obsługę urządzeń.  W opcji z długopisem oraz  w wersjach z funkcją bez długopisu, w formie podręcznego breloka, noszonego przy smartfonie. W ofercie mamy także wersje z dodatkowymi funkcjami jak usb, czy też długopisy z diodą led i koncówką touch dla pracujących w ciemności. Niezwykle funkcjonalne mogą okazać się długopisy wskaźniki laserowe z jednoczesną funkcją touch do pracy na konferencjach i szkoleniach.

Długopisy touch wykonane są z metalu, idealnie nadają się pod kontrastowy grawer laserowy. Dostępne są też długopisy z funkcją touch w wersji ekonomicznej, plastikowe. Oferujemy je w kilku rodzajach i wielkościach, w kolorach: białym, żółtym, pomarańczowym, fioletowym, czarnym, białym, czerwonym, granatowym

i zielonym.  I w doskonałych cenach.


Sprawdź!


Wersja z ciężką konstrukcją i czarnymi metalowymi dodatkami

Dwufunkcyjny długopis – Touch z czarnymi dodatkami. Solidna konstrukcja – waga 12 gramów gwarantuje doskonałe wyważenie w dłoni. Precyzyjne narzędzie pozwalające na efektowną i szybką pracę na wszystkich urządzeniach mobilnych, smartfonach, tabletach wyposażonych w ekran dotykowy.


Szeroka gama kolorów długopisów z funkcją touch:

 
Na których wykonujemy nadruki cyfrowe full kolor już od niewielkich nakładów:


Długopis touch nadruk cyfrowy full kolor 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


  

 

 

 

 

 

  

 
 

 


 

 

 

 

I wersja zimowa - Touch Rękawiczki w różnych kolorach do obsługi smartofonów i tabletów w chłodnych warunkach:

 Zapraszamy do składania zapytań drogą mailową lub telefoniczną

w zakładce Kontakt

lub poprzez formularz  Zadaj Pytanie