Długopisy reklamowe z dużym klipsem


Nowy model długopisów  nowoczesny, świeży design, wyprodukowany w Polsce od podstaw długopis reklamowy z szerokim, płaskim klipsem idealnym pod nadruk reklamowy w bogatej gamie kolorystycznej.

Zastrzeżony wzór i najlepsze materiały zapewniają niezrównaną jakość w stosunku do ceny. Dzięki kombinacji kolorów klipsa i korpusu możemy uzyskać szeroki wachlarz opcji i dobór do kolorystyki logotypu. Duży szeroki klips jest idealnie stworzony do przekazania treści reklamowej.


 


 


Przykładowe wersje kolorystyczne w trzech wariantach:


Długopisy NEON - modne odblaskowe kolory

 

Długopisy NEON to kolejna nowość w naszej ofercie. 4 kolory Pantone w niespotykanych, żywych kolorach. Długopisy charakteryzują się kolorowym korpusem  w neonowych kolorach oraz białym klipem i końcówką.

Dlatego właśnie oferowany nowy model długopisu jest tak atrakcyjnym rozwiązaniem w świecie długopisów reklamowych -  ciekawe, nowoczesne kontrastowe kolory tła pozwolą na osiągnięcie wyrazistego efektu w reklamie.

Dostępne także w bogatej gamie kolorystycznej
Zapraszamy do składania zapytań drogą mailową lub telefoniczną

w zakładce Kontakt

lub poprzez formularz Zadaj Pytaniedługopisy reklamowe, długopisy reklamowe z nadrukiem, długopisy z logo dla firm, długopisy firmowe, długopisy plastikowe, długopisy metalowe, artykuły piśmiennicze, długopisy z nadrukiem, długopisy reklamowe z logo firmowym, długopis reklamowy, tanie długopisy reklamowe z nadrukiem logo, długopisy firmowe metalowe i plastikowe, nadruki, grawerowanie, personalizacja, Warszawa