PIROGRAFIA - ARTYSTYCZNE WYPALANIE W DREWNIE

 

 

Nowy unikatowy sposób znakowania i wizualizacji

 

 

Artystyczna technika wypalania w drewnie - PIROGRAFIA - jest unikatowym sposobem znakowania drewna za pomocą pirografu. Sposób ten idealnie nadaje się do wypalania w drewnie logotypów, czy innego rodzaju znaków graficznych oraz do wykonywania okolicznościowych tabliczek i szyldów. Prace pirograficzne z powodzeniem mogą zastąpić plastikowe tabliczki i dyplomy okolicznościowe, klasyczne neony, czy szyldy świecące. Teraz przedmioty drukowane tradycyjnymi metodami, oklejane folią, czy grawerowane laserem mogą być zastąpione naturalnymi materiałami, a artystyczne wykonanie może sprawić, że Państwa produkt będzie rzadkim i niespotykanym upominkiem lub sposobem wizualizacji zewnętrznej.

 

ZASTOSOWANIE:
drewniane opakowania, tabliczki ,deski, dyplomy, okolicznościowe tabliczki, upominki ekologiczne, drewniane przedmioty użytkowe, tablice informacyjne, szyldy, zabawki, drewniane podkładki i wiele innych.. 

 

Drewniane przedmioty znakowane pirografią szczególnie mogą znaleźć uznanie i zastosowanie u Firm, które przywiązują wagę do ekologii, chcących się wyróżnić i obrandować za pomocą niekonwencjonalnej metody nawiązującej do tradycji i natury.


Pirografia to metoda tworzenia nadruków na drewnie. Używa się do tego pirografu, czyli rozgrzanego prądem elektrycznym rylca. Można nim wypalać na drewnie różne wzory, od niewielkich napisów, po skomplikowane obrazy. Jedynym ograniczeniem jest fantazja. Wykonanie tych produktów wymaga zastosowania indywidualnych rozwiązań. Dlatego też mamy do czynienia z nietypowymi, unikatowymi kształtami na jakie pozwala użyty fragment deski drewnianej, a każde wypalenie jest niepowtarzalne.

 

 

 

Oferowane prace wykonywane są przez artystę grafika. Dzięki nawiązaniu współpracy w tej unikatowej dziedzinie znakowania z przyjemnością możemy zaoferować PIROGRAFIĘ naszym Klientom!


 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zapraszamy do współpracy i do składania zapytań drogą mailową lub telefoniczną

w zakładce Kontakt

lub poprzez formularz  Zadaj Pytanie

Użyte znaki towarowe lub nazwy handlowe i prace artystyczne są zastrzeżone na rzecz
swoich właścicieli. W niniejszej publikacji zostały użyte jedynie dla wskazania przeznaczenia oferowanych nośników reklamy i możliwości prezentowanej techniki znakowania.