Długopisy z kolorowym grawerem

Nowatorskie, trwałe znakowanie długopisów – kolorowy grawerOd tego sezonu oferujemy nowy model długopisu metalowego o prostym i eleganckim wyglądzie. Jego korpus jest zrobiony z czarnego matowego metalu – znakowanie natomiast jest wykonywane w unikatowej, najnowocześniejszej technice trwałego znakowania – kolorowego grawerowania. Jedynym na pierwszy rzut oka kolorowym elementem długopisu jest kolorowy grip – uchwyt w postaci ukośnych gumek po każdej stronie korpusu ułatwiający pisanie. Czarne długopisy są dostępne z gumkami w sześciu wersjach kolorystycznych: żółta, pomarańczowa, czerwona, zielona, błękitna i granatowa. I właśnie w kolorze gumek grawerujemy czarny korpus, co daje efektowny, kontrastowy i przede wszystkim trwały rezultat znakowania.
Unikatowy grawer w kolorze

Zazwyczaj grawerowanie metalowych upominków reklamowych wykonywane jest w tradycyjny sposób z efektem albo srebrnym albo złotym w zależności od koloru metalu, z jakiego wykonany jest korpus długopisu (aluminium, stal, mosiądz). Dlatego właśnie oferowany nowy model długopisu jest tak atrakcyjnym rozwiązaniem w świecie długopisów reklamowych – zastosowanie techniki kolorowego grawerowania na czarnym korpusie pozwala na osiągnięcie tak ciekawego, nowoczesnego kontrastowego rezultatu.Ten dodatkowy efekt grawerowania kolorowego WOW jest techniką do tej pory nieznaną. Znakowanie jest trwałe i wyraźne, a czarny matowy kolor korpusu dodatkowo je uwydatnia. 6 kolorów efektu do wyboru pozwala na dopasowanie długopisu do większości marek. Prostota i atrakcyjny wygląd to podstawowe zalety długopisu, a dodatkowy, nowy efekt WOW kolorowego grawerowania czyni go skutecznym ambasadorem Twojej marki. Taki długopis sprawdzi się jako atrakcyjne narzędzie promocyjne każdego brandu.

W odpowiedzi na liczne pytania naszych Klientów informujemy, że technikę znakowania z nowym efektem kolorowego grawerowania oferujemy tylko na tym jednym czarnym, matowym, metalowym modelu długopisu z gumkami w 6 kolorach do wyboru.


Zapraszamy do składania zapytań drogą mailową lub telefoniczną

w zakładce Kontakt

lub poprzez formularz Zadaj Pytanie