Kalendarze, karnety świąteczne

Wielkanocne Karnety
Wielkanocne Karnety
Kalendarze i karnety świąteczne
Kalendarze i karnety świąteczne
Kalendarze Dla Ciebie 2018
Kalendarze Dla Ciebie 2018
Kalendarze Notesy na Biurko
Kalendarze Notesy na Biurko
Kalendarze z KAMIENIA
Kalendarze z KAMIENIA
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Autorskie Kalendarze
Autorskie Kalendarze
Kalendarze i karnety świąteczne nr 5
Kalendarze i karnety świąteczne nr 5
Kalendarze książkowe 2018
Kalendarze książkowe 2018
1 | 2


Zaczynamy sezon KALENDARZY na rok 2018!

 

W tym dziale (2 strony) publikowane są katalogi kalendarzy na przyszły rok, oferta jest sukcesywnie nowelizowana. W przypadku konkretnych zapytań na kalendarze na nadchodzący sezon prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailową poprzez zakładkę KONTAKT lub formularz ZADAJ PYTANIE.


Od lat współpracujemy z wiodącymi producentami kalendarzy reklamowych w kraju. Oferta obejmuje wszelkiego typu kalendarze pod nadruk reklamowy. Najważniejszym działem tej oferty są kalendarze książkowe - w formatach A4, A4 PLUS, B5, B6, kieszonkowe i notesowe. Z rozkładem dzień na stronie lub tygodniowe menadżerskie. Z wkładami typu chamoix i białe. Kalendarze z papieru wodoodpornego. W okładzinach wszystkich kolorów zarówno ze ekoskóry jak i skóry naturalnej, kalendarze dla Vipów.


Co roku przygotowujemy dla naszych Klientów kalendarze z indywidualnymi wklejkami i wstążeczkami reklamowymi, z tłoczeniem loga na sucho lub grawerowaniem laserowym. Personalizujemy kalendarze nanosząc na nie nazwiska osób obdarowywanych metodą grawerowania laserowego. Kolejnym działem z tej kategorii są kalendarze ze stopką pod nadruk reklamowy - są to kalendarze jednoplanszowe plakatowe, wieloplanszowe, trójdzielne, biurkowe, biurowe ścienne i planery. Oferujemy także wszelkiego typu kalendarze autorskie wg pomysłu Klienta (już od 100 szt.) oraz kalendarze notesy na biurko ze memo stickami.


Setki gotowych projektów kalendarzy pozwalają na łatwe dobranie gotowych grafik do Waszych potrzeb dla każdego nakładu i umieścić na nich żądaną treść. Na życzenie produkujemy kalendarze wg indywidualnych projektów.

W naszej ofercie proponujemy też liczne kolekcje karnetów i kartek świątecznych (Boże Narodzenie, Wielkanoc) z życzeniami firmowymi i pod nadruk.


W powyższych katalogach znajdą Państwo bieżącą ofertę (linki do stron są sukcesywnie nowelizowane w ciągu roku, pełen asortyment dostępny jest w sezonie kalendarzowym. Przed okresem jesiennym niektóre linki mogą być nieaktywne w związku ze zmianą oferty na nowy nadchodzący sezon).


Wieloletnia współpraca ze sprawdzonymi producentami pozwala nam na spełnienie oczekiwań naszych Klientów i zdążenie ZAWSZE NA CZAS! :)