maj 1, 2023

SEZON NA KALENDARZE FIRMOWE 2024!Trwa sprzedaż kalendarzy firmowych reklamowych na rok 2024.

Oferta kilkunastu polskich producentów w jednym miejscu.

Kalendarze książkowe, biurkowe, ścienne, planszowe trójdzielne, biuwary i karnety świąteczne dla Firm i Instytucji, Agencji Reklamowych i Drukarni.NASZE KATALOGI KALENDARZY 2024 (LINK)


Poniżej kilka przykładów z poprzednich lat z setek wzorów oferowanych przez nas wersji kalendarzy:

 

 
 Setki wzorów, formatów, gotowe wzornictwo i produkcja na życzenie. Małe nakłady i masowe produkcje. Indywidualne okładki, personalizacje, wstążeczki, wklejki, tłoczenia, grawerowanie, nadruki.

  


To bogaty wybór wszelkich kalendarzy: jednoplanszowych, planszowych, wieloplanszowych, planerów, biuwarów, trójdzielnych, jednodzielnych, ściennych, biurkowych i książkowych wszystkich rozmiarów.

Oferta przygotowana jest w kilku zakresach cenowych, od ekskluzywnych kalendarzy vip-owskich oprawionych w naturalną skórę, po tanie kalendarze do masowego rozdawnictwa.
 

 

 

 


Nowością są wodoodporne kalendarze książkowe wykonane z ... kamienia, okładki ozdabiane kryształkami Swarovskiego i wzbogacona kolorystyka opraw. Do nowości należy także książkowy z notesem czy też kalendarz dla Firm pracujących w branży turystycznej czy gastronomicznej – z sobotami i niedzielami planowanymi na całych stronach, a także kalendarze-notesy. Personalizacja w formie naklejki z liternictwem w kolorze srebrnym, tło w kolorze oprawy kalendarza. Naklejka umieszczana jest do wcześniej wytłoczonego gniazda na okładce kalendarza. Inną nowością są wykończenia kalendarzy z miękką, płaską gumką zamykającą kalendarz (typ Molescine). Oferujemy też wykończenia kalendarzy książkowych z metalowymi okuciami i eleganckie pudełka.

Tematyka zdjęć kalendarzy spełni oczekiwania każdego Klienta.

 
 


Wszystkie kalendarze przeznaczone są do reklamy - zawierają miejsce pod nadruki oraz doskonale nadają się do tłoczenia lub grawerowania laserowego.

Na życzenie świadczymy także usługi druku, laserowania, personalizacji i tłoczeń. Oferujemy także kalendarze autorskie - wg projektu dla Klienta - już od 100 szt.
Katalogi no name są już dostępne, zapraszamy!

Chętnie udzielimy wszelkich informacji drogą telefoniczną lub mailową, przygotujemy indywidualne kalkulacje.

Przy większych zamówieniach możliwość negocjacji cen.


Zapraszamy do składania zapytań.

Oferujemy także szeroką gamę Karnetów Świątecznych dla Firm

LINK


Zapraszamy do składania zapytań drogą mailową lub telefoniczną

w zakładce Kontakt

lub poprzez formularz Zadaj Pytanie


mar 15, 2017


Sezon żeglarski w pełni!
Teamy branżowe, kluby żeglarskie zbroją sprzęt i myślą o nowych strojach na wodę.

Zapraszamy do naszego działu:

Gadżety, statuetki, odzież żeglarska (link)
w którym proponujemy Państwu szeroką gamę odzieży żeglarskiej
- zarówno reklamowej na eventy jak i zawodowej regatowej. Wykonujemy plastrony, vesty, personalizowane kamizelki startowe dla zawodników z nadrukiem full kolor metodą sublimacji.
Bogata kolekcja upominków, statuetek, nagród.
Logowanie krótkich serii odzieży dla klubów i załóg, banery, flagi i wszystko to,
co potrzebne jest na imprezy nad wodą Klubom, Firmom i Instytucjom
w sezonie żeglarskim.

W galerii Nasze Realizacje (link) i kilka przykładów naszych ostatnich prac:Specjalizujemy się w obsłudze klubów żeglarskich, logowaniu i personalizacji krótkich serii odzieży katalogowej i renomowanych marek (np. Musto) dla załóg regatowych  firm i instytucji -  logujemy i przygotowujemy markową odzież żeglarską i materiały reklamowe na regaty, eventy i imprezy sportowe takie jak np. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Żeglarstwie, czy dla Sponsorów reprezentacji kraju na imprezach międzynarodowych w poszczególnych klasach. Wykonujemy personalizowane plastrony, vesty, kamizelki startowe dla zawodników z logowaniem full kolor metodą sublimacji. Przygotowywaliśmy między innymi produkcje artykułów reklamowych lub odzieży dla takich organizacji związanych z żeglarstwem jak: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Związek Żeglarski Brandenburgii, Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist, Program NIVEA Błękitne Żagle, WOZŻ, PZŻ, UKS FIR Warszawa, SWOS, Klub Sportowy SPÓJNIA, Stowarzyszenie Klasy 420, Arka Gdynia Sailing Team,  SSW MOS IŁAWA, NSKO, Jacht Klub Wielkopolski, Yacht Klub Polski Warszawa, KS WIATERNI i federacje zagraniczne. Przygotowaliśmy także zestawy odzieży dla Kadry Polski Nivea Team Poland w klasie Optimist na Mistrzostwa Świata w Nowej Zelandii i Drużynowe Mistrzostwa Europy, a także koszulki dla Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w klasie Optimist oraz L'equipe.
W naszej ofercie organizatorzy, sponsorzy regat i gali znajdą trofea, statuetki i puchary - zarówno te standardowe, jak i oryginalne wyroby ze szkła akrylowego i te wyjątkowe, pod specjalne zamówienia z polerowanej i grawerowanej stali kwasoodpornej.
Zapraszamy do współpracy na lądzie!...i do zobaczenia na wodzie : )

wrz 26, 2015Miło nam poinformować, że we wrześniu 2015 r. Agencja Reklamowa Duplikat

została partnerem projektu studenckiego Academic Polish Model United Nations (POLMUN). 

 

 

 

 

 

sie 8, 2015

 Firma Duplikat otrzymała kolejne wyróżnienie — certyfikat "Lider Kapitału Ludzkiego". To już kolejny projekt naukowy, którego staliśmy się udziałem. Braliśmy udział w badaniach prowadzonych przez Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Projekt mający zasięg ogólnopolski dotyczył uwarunkowań transferu kapitału ludzkiego z dużych firm do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

W wyniku przeprowadzonych badań naszej Firmie został przyznany tytuł

 


"Lidera Kapitału Ludzkiego"potwierdzony otrzymanym certyfikatem wystawionym przez Politechnikę Łódzką. 


Mamy nadzieję, że wyniki tych badań w znaczący sposób przyczynią się także do rozwoju naszej Firmy.

Z przyjemnością dołączamy do grona Liderów Kapitału Ludzkiego.

 

 


 

cze 15, 2015


Z przyjemnością informujemy, że w maju 2015 roku Firma Duplikat została partnerem

projektu społecznego USPORTOWIENI
realizowanego w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”,Celem projektu było zachęcenie Polaków do uprawiania sportu i prowadzenia aktywnego trybu życia. Udzielając pełnego poparcia tej społecznej inicjatywie młodych społeczników i sportowców wykonaliśmy koszulki promujące idee i cele tego projektu.


lip 3, 2014

Miło nam poinformować, że w lipcu 2014 r. Agencja Reklamowa Duplikat otrzymała

 

Ceryfikat „Firma Przyjazna Nauce”

 

przyznawany przez


Katedrę Zarządzania Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej.


Biorąc udział w międzynarodowych badaniach naukowych prowadzonych przez tę Uczelnię uczestniczyliśmy w międzynarodowym projekcie badawczym o nazwie "Wykorzystanie wsparcia w zarządzaniu rozwojem mikro, małych i średnich przedsiębiorstw - podejście strategiczne”. Ten projekt o charakterze naukowym obejmuje 22 kraje UE i dotyczy wykorzystania wsparcia w zarządzaniu rozwojem. Mamy nadzieję, że wyniki badań  w znaczący sposób przyczynią się także do rozwoju naszej Firmy. Z przyjemnością dołączamy do grona


Firm Przyjaznych Nauce


 

 

 

 


maj 21, 2013


25 maja 2013 r. na warszawskiej starówce obędzie się otwarcie wystawy Mazowieckie Naj, w której swoje miejsce znalazło także Jezioro Zegrzyńskie. To projekt "50 lat Jeziora Zegrzyńskiego - 50 years of Zegrzyńskie Lake". Autorką jednego ze zdjęć, które znalazły się na plakacie promującym 50-lecie Jeziora Zegrzyńskiego oraz w projekcie IMPREZY MAZOWSZA 2013 zapraszającym na Nieporęt Festival, który odbędzie się w Nieporęcie nad Zegrzem 15 czerwca jest Monika.

Wystawę będzie można oglądać na ul. Długiej i Kilińskiego na Starym Mieście od 25 maja do końca wakacji. W grudniu przeniesiona zostanie na Plac Bankowy do Urzędu Wojewódzkiego. Ponadto dostępna będzie także na stronie mazoviaexpo.pl.


gru 8, 2012


W ofercie MONT BLANC
nowość

JOHN LENNON Special Edition

prezentacja pod linkiem ( lub naciśnij zdjęcie):Naszą ofertę MONT BLANC znajdą Państwo w dziale Upominków Ekskluzywnych:
cze 4, 2012


Kibicujemy i pracujemy :)


mar 17, 2012

4 marca 2010 r. w Galerii Aula Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie odbył się wernisaż pokonkursowej wystawy fotograficznej „Prawa człowieka w obiektywie” organizowanej przez Amnesty International, ASP oraz portal Plfoto.com.

Wystawa prezentuje zdjęcia, które zakwalifikowały się do finału konkursu fotograficznego Amnesty International, obywającego się pod hasłem: „Żyć godnie, to znaczy spokojnie, swobodnie, modnie.” - wybrane przez jury w składzie: Prof. Ksawery Piwocki – rektor warszawskiej ASP, Jerzy Katolik – prezes Zarządu Corporate Services Sp. z o.o., Adam Sanocki – członek Zarządu Amnesty International.

Ostatnim etapem konkursu był wybór finałowej 12-tki zdjęć, które złożyły się na unikatowy kalendarz Amnesty International na rok 2010.


Z przyjemnością zawiadamiamy, że na wystawie oraz na majowej karcie w tymże kalendarzu Amnesty International na rok 2010 znalazła się, jako jedno z 5. zwycięskich zdjęć w konkursie - fotografia pt. „Złota Mama” autorstwa Moniki z naszego teamu DUPLIKAT.


Wystawa będzie prezentowana na ASP w Warszawie do 16 marca, a w ciągu najbliższego roku oglądać ją będzie można podczas cyklu wystaw w innych miastach Polski.

 

MIEJSCE: Galeria Aula, Akademia Sztuk Pięknych, Pałac Czapskich, ul. Krakowskie Przedmieście 5, Warszawa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sty 10, 2012

Team DUPLIKAT nominowany do prestiżowej nagrody w branży reklamowej

KORONY REKLAMY 2012:lut 2, 2011

Podczas Targów Rhema Days 2011 w Warszawie
reklama w wydaniu targowym magazynu Gifts Journal:


wrz 30, 2010

We wrześniowym wydaniu Gifts Journal Polska – specjalistycznym magazynie dla branży upominków reklamowych w wywiadzie „Osobowości” ukazał się flashowy wywiad, w którym Monika z Teamu DUPLIKAT kobiecym okiem patrzy na branżę i opowiada o swoich pasjach.

Zapraszamy do lektury Gifts Journal!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cze 29, 2010Z przyjemnością informujemy, że w maju 2010 roku otrzymaliśmy Certyfikat Programu


SOLIDNI W BIZNESIE

 

 

 

 

 

Celem Programu jest niezmiennie, już od siedmiu lat budowanie najwyższej wiarygodności finansowej i bezpieczeństwa w kontaktach handlowych pomiędzy firmami branży reklamowej. Program dba o przejrzystość całego rynku reklamowego w Polsce wyróżniając podmioty wiarygodne certyfikatem „Solidni w Biznesie”.

Firmy posiadające referencje innych uczestników programu lub wiodących firm na rynku otrzymują Certyfikat "Solidni w Biznesie", będący potwierdzeniem najwyższej wiarygodności finansowej.

Team DUPLIKAT dołączył do tego prestiżowego grona.

 

 


kwi 30, 2010

W kwietniu 2010 r. otrzymaliśmy Certyfikat i status Oficjalnego Dystrybutora producenta ceramiki reklamowej IVORY.


mar 2, 2010

Z okazji rozpoczętych właśnie obchodów 200-lecia urodzin Fryderyka Chopina wprowadziliśmy do naszej oferty ekskluzywnych upominków reklamowych cieszący się powodzeniem okolicznościowy zestaw upominkowy znakomitej marki MONT BLANC zawierający pozłacane lub platynowane pióro w zestawie  z płytą CD z muzyką Chopina "MEISTERSTÜCK HOMMAGE À FREDERIC CHOPIN".
Pobierz prezentację

sty 26, 2010

W styczniu 2010 roku, jak i w latach ubiegłych czynnie wsparliśmy 18. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przekazaliśmy gadżety reklamowe na rzecz loterii WOŚP organizowanej przez jedno z warszawskich liceów. Nasza ekipa pobiegła też w 4. Biegu "Policz się z cukrzycą" podczas Finału WOŚP 2010. I co ważne, dobiegliśmy do mety!
sty 22, 2010

tresc