Gadżety dla Dzieci

 

 

Na Dzień Dziecka, letnie festyny, akcje promocyjne  i edukacyjne,

do szkoły, przedszkola, na wycieczkę i na plażę

 


Produkty ze znakowaniem skierowane do najmłodszych klientów.


W tym właśnie dziale znajdą Państwo szeroką gamę upominków dla dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

i obejrzenia przykładowych gadżetów w galerii:


LINK do GALERII (TUTAJ)

 
W ofercie między innymi:


Artykuły szkolne, piśmienne, w tym ekologiczne: długopisy drewniane i z logoklipsem w kształcie produktu, kredki, ołówki z zabawką, flamastry, farbki, zestawy do malowania, gumki do ścierania, notesy i notesiki, kolorowe długopisy i zakładki do książek, gry logiczne, puzzle, łamigłówki, kostki RUBIKA, piórniki, plecaki, torby na strój sportowy i worki na kapcie oraz logosmycze, odblaski, znaczki, breloki, zegarki i nośniki pamięci USB oraz power banki.


W ofercie posiadamy także odzież dziecięcą: koszulki, czapki, polo, spodenki, bluzy, polary, czapki, szaliki, kamizelki i chusty Buff dla dzieci.


Dla dzieci lubiących aktywność ruchową polecamy: edukacyjne gry, klocki drewniane, piłki, frisbee, gadżety do nauki pływania i zabawy na plaży, latawce, okulary przeciwsłoneczne, bańki mydlane, jojo, skakanki i kolorowe parasole, ręczniki i piłkarzyki.


Dla małych podróżników oferujemy koce, kocyki, przeciwsłoneczne osłonki samochodowe, poduszki podróżne, kamizelki odblaskowe i termosy, kubki termiczne, szczoteczki do zębów.


Na festyny z udziałem milusińskich produkujemy wiatraczki, chorągiewki, papierowe czapki, magnesy i balony. Małym łakomczuszkom oferujemy reklamowe słodycze: ciastka, czekoladki, żelki, cukierki, groszki, miętowe pastylki i ulubione lizaki.


A dla małych i dużych pluszowe zabawki i maskotki reklamowe, te większe i te na breloczkach, na których wykonujemy nadruki na koszulkach i wstążkach.


Poniżej kilka inspiracji, więcej pomysłów w naszych katalogach:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z przyjemnością doradzimy odpowiednie produkty do Państwa potrzeb, zaproponujemy odpowiednie gadżety do określonego budżetu, zasugerujemy sposób logowania.

 


ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAPYTAŃ


drogą mailową lub telefoniczną

w zakładce Kontakt

lub poprzez formularz Zadaj Pytanie