Gadżety ekologiczne

Upominki Eko Green
Upominki Eko Green
Wypalanie w Drewnie
Wypalanie w Drewnie
Upominki Green Promocja
Upominki Green Promocja
Notesy z Kamienia
Notesy z Kamienia
Upominki Sustainable
Upominki Sustainable
Gadżety ekologiczne
Gadżety ekologiczne
1
Gadżety ekologiczne to ważny, nowy trend w branży reklamowej.

Zapraszamy do naszego działu reklamowych gadżetów ekologicznych.. Pokazujemy alternatywne rozwiązania, dzięki którym biuro może być prowadzone w sposób przyjazny środowisku nie tracąc przy tym na jakości i funkcjonalności, a Państwa firma postrzegana będzie jako nowoczesna i prośrodowiskowa.

Posiadamy szeroką gamę ekologicznych artykułów reklamowych, które wyróżniają się swoją oryginalnością oraz estetycznym wyglądem. W naszym asortymencie można znaleźć użytkowe gadżety ekologiczne, poczynając od długopisu ze skrobi kukurydzianej, poprzez ekologiczne USB z drewna lub tektury, a kończąc na latarkach i radiach zasilanych przed dynamo. Niebanalnymi surowcami, z których wykonywane są nasze ekologiczne gadżety to np. owies, bambus, czy karton lub plastik z recyclingu.

Najpopularniejszym produktem promowanym powszechnie przez różne organizacje są ekologiczne torby materiałowe na zakupy (eko torby) – bawełniane, z polipropylenu, z recyclingu, z juty lub filcu. Jednak oferta gadżetów ekologicznych jest dużo szersza (produkty drewniane, biodegradowalne, pochodzące z recyklingu).

I tak polecamy min.:

- nowość - notesy i kalendarze z białego, wodoodpornego kamiennego papieru. Kamienny papier nie jest papierem z drzewa lub celulozy, nie jest materiałem syntetycznym – jest trwałym białym papierem wykonanym z kamienia.

Żadnego innego produktu na świecie nie można porównać do ekologicznego, białego kamiennego papieru. Ten papier składa się w 75% z węglanu wapnia, czyli CaCO3, oraz w 25% ze spoiwa.

 

Cechy papieru z kamienia: wodoodporny, ekologiczny, biały. aksamitny w dotyku, z matowym wykończeniem odporny na rozdarcia, nie kaleczy skóry, jest biodegradowalny i odporny na tłuszcz.


- długopisy ekologiczne wytworzone z mączki kukurydzianej Green – biodegradowalne,
- ołówki z surowców wtórnych, długopisy i ołówki drewniane, owsa, korka, kartonu z recyklingu czy bambusa,

- Breloki i linijki podlegające biodegradacji w etui papierowym,
- notesy z dlugopisem – ze stronami z surowców wtórnych. Części papierowe  pochodzą  z recyclingu części plastikowe są biodegradowalne.
- eleganckie bambusowe pudełka z zestawem trzech świec o zapachu zielonej herbaty    wraz z podstawką na kadzidełka, naturalne mydła,
- hamaki,
- USB przenośne z tektury i drewna, bambusa czy korka,
- zegary na wodę,
- ładowarki solarne,
- latarki i radia  na dynamo,
- kalkulatory słoneczne,
- bawełniane koszulki polo w naturalnych kolorach - z organicznej bawelny 190/200gr.
- drewniane i bambusowe zestawy piśmienne, gry, zabawki,  dziadki do orzechów, skrzynki na alkohol, zakładki do książek, zestawy kuchenne i pielęgnacyjne, kosze piknikowe z ratanu, ekologiczne kredki w papierze z makulatury... i wiele innych

A wszystkie te przedmioty podlegają brendowaniu, stając się proekologiczną wizytówką
Państwa Firmy.

Polecamy i zapraszamy do katalogów i galerii powyżej!