ZAWIJANE... PAKOWANE!

ręczniki, koszulki, koce,

czapki i szaliki


 

Nowy niebanalny sposób na prezent


 w dowolnym kształcie według twojego pomysłu z logoZwijane  i pakowane ręczniki, koszulki, koce, czapki i szaliki w przeróżnych formach np. jachtów, maskotek, zwierzątek i postaci. Haft lub nadruk sprawiają, że mogą stanowić doskonały upominek promocyjny na każdą okazję. Kiedy znudzi się już jego forma, wystarczy przeciąć nitkę, bądź rozpakować pudełko, aby otrzymać pełnowartościowy i praktyczny produkt codziennego użytku z oznakowaniem logo.

 

Zawijamy pomysły na Boże Narodzenie:

 

 

 

 

 

 

 


i na wiosnę:

Przykłady:


Oferujemy np. pakowane T-shirty i ręczniki żeglarskie

na regaty i dla klubów, przystani: 

 

Dla branży turystycznej upominki z ręcznikow i koszulek zawinięte w postać... np. marynarza:

 Dla sektora spożywczego...warzywa i owoce:

 

 


Dla wszystkich dowolne kształty:

 

 

 

 

... i pomysły:

 

 

 

Na zawody i eventy sportowe:

 

 

 

 

Inspiracje dla branży medycznej:

 

 

 

 

Okolicznościowo serwujemy... np. torty z ręczników:

 

 

 

 

Zawijamy pomysły na Wielkanoc:

 

 

 Oferujemy:


Formy zwijane z ręczników

Wystarczy przeciąć nitkę, aby przedstawione poniżej formy zamieniły się w praktyczny ręcznik reklamowy frotte z haftem. Oferujemy ręczniki w różnych kolorach, w trzech rozmiarach: 30*50 cm, 50*100 cm oraz 70*140 cm.


Formy zwijane z t-shirtów

Postacie, zwierzątka i inne kształty, po przecięciu okalającej je nitki zamienią się w t-shirty z nadrukiem. Oferujemy koszulki w różnych rozmiarach oraz  ich znakowanie metodą sitodruku, sublimacji, folii flex lub termotransferu. Kolorystyka dowolna.


Formy zwijane z polarów

Wystarczy przeciąć nitkę, aby widoczne na zdjęciach formy zamieniły się w reklamowe szaliki, czapki, rękawiczki lub kocyki z polaru. W naszej ofercie znajdują się także formy z kompletów - czapka+szalik. Wysokiej jakości haft, może być widoczny na gotowym upominku promocyjnym.


Formy w pudełkach z ręczników

Po rozpakowaniu widocznych na zdjęciach pudełek z atrakcyjnym kształtem, otrzymujemy reklamowy ręcznik ozdobiony haftem. Istnieje także możliwość nadruku na wewnętrznej wkładce, bądź na zewnętrznej, przezroczystej folii. Oferujemy ręczniki w trzech rozmiarach - 50*30 cm, 50*90/100 cm, 70*140 cm.


Formy w pudełkach z t-shirtów

Reklamowy t-shirt 'zapudełkowany' w różne, atrakcyjne formy. Koszulkę otrzymujemy po otwarciu pudełka. Możliwa grafika na kartoniku, lub foliowym pudełku.


Formy w pudełkach z polarów

Widoczny w pudełku kształt, po rozpakowaniu, okazuje się być polarowym kocykiem, lub szalikiem z czapką. Haft może być widoczny na spakowanym upominku. Dodatkową opcją jest nadruk na przezroczystym opakowaniu lub na wewnętrznej wkładce.

 

 

... i do składania zapytań drogą mailową lub telefoniczną

w zakładce Kontakt

lub poprzez formularz  Zadaj Pytanie